• Неодамнешно
  • -26 %
Црна Златна Obsidian Резба Десен Агол PIXIU Змеј Амајлија pendant Исцелување Реики Благослов Среќа приврзоци мода Накит

Црна Златна Obsidian Резба Десен Агол PIXIU Змеј Амајлија pendant Исцелување Реики Благослов Среќа приврзоци мода Накит

DEN 1030.00
DEN 1391.52

Количината на стоката
Това е достапна


Име : Природни Златна Obsidian Резба Десен Агол Pixiu Pendant
Големина : 45*28*16mm
Прифати Капка Shpping
(без фактура или цена во пакет).

Клучни карактеристики

Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
bowuguanqian-90dupixiu
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Име:
Природни Златна Obsidian Резба PIXIU Pendant
Ефект:
Благослови со safeness ,Донесе богатство и Добра среќа

Слични производи во категоријата