• Неодамнешно
  • -10 %
BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 25MM Cabochon База Гроздобер Прибор Делови Метал Празно Фах Приврзоци Амбиент за Изработка на Накит

BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 25MM Cabochon База Гроздобер Прибор Делови Метал Празно Фах Приврзоци Амбиент за Изработка на Накит

DEN 607.00
DEN 673.92

Количината на стоката
Това е достапна


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (40 Парчиња/Многу) 25 MM Cabochon База Гроздобер Прибор Делови Метал Празно Фах Приврзоци Амбиент за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Клучни карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Број На Модел На:
HD3089
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Објектот:
cabochon поставување
Големина на Pendant :
38mm
Големина на празно:
25mm
боја:
Античкиот бронза ,Антички сребрен позлатен
Се продава начин:
40 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Слични производи во категоријата