• Неодамнешно
  • -30 %
304 од не ' Рѓосувачки Челик Привезоци, Исус, Златна, 32~48x12~19x3~4mm, Дупка: 9x4.5mm

304 од не ' Рѓосувачки Челик Привезоци, Исус, Златна, 32~48x12~19x3~4mm, Дупка: 9x4.5mm

DEN 474.00
DEN 676.80

Количината на стоката
Това е достапна


304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Привезоци, Исус, Златна
Големина : околу 32~48mm долго, 12~19mm широк, 3~4mm дебели, дупка : 9x4.5мм.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
STAS-H372-M-03G
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура,Никој,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метална боја:
Golden
Обликот:
Човековите
единица:
10Pc

Слични производи во категоријата