• Неодамнешно
Панк Машки Крст Привезоци Нерѓосувачки Челик Сребро Злато Црниот Исус Крст Привезоци Ѓердан Накит За Кул Мажи

Панк Машки Крст Привезоци Нерѓосувачки Челик Сребро Злато Црниот Исус Крст Привезоци Ѓердан Накит За Кул Мажи

DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Големина : 30мм*45mm
1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.
1. Ако задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да потрае неколку минути да се остави
ни позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
DMMiRA
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
Крстот
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DMP02
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Pendant

Слични производи во категоријата