• Неодамнешно
  • -29 %
UWIN Рагби Шлем Pendant Нерѓосувачки Челик Златна Боја Златна Популарен Хип Хоп, Рок Ѓердан Мода Кубанската синџир За Мажи Жени

UWIN Рагби Шлем Pendant Нерѓосувачки Челик Златна Боја Златна Популарен Хип Хоп, Рок Ѓердан Мода Кубанската синџир За Мажи Жени

DEN 320.00
DEN 450.72

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Број На Модел На:
07
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
UWIN
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
накит
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Мажите панк pendant
боја:
Злато
Пол:
Мажи жени pendant
Име:
Бејзбол Шлем Pendant

Слични производи во категоријата