• Неодамнешно
  • -10 %
Вистински Природен Јагода Кварцен Кристал Транспарентен Камен Круг Мушка Тренди Ѓердан Дама Pendant 30*23*9mm

Вистински Природен Јагода Кварцен Кристал Транспарентен Камен Круг Мушка Тренди Ѓердан Дама Pendant 30*23*9mm

DEN 1253.00
DEN 1392.00

Количината на стоката
Това е достапна

Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ви благодариме за соработката.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети.
Вистински Природен Јагода Кварцен Кристал Транспарентен Камен Круг Мушка Тренди Ѓердан Дама Pendant 30*23*9mm
Жените Мода Pendant,Мода Дама Pendant
Вистински Слики :
Ставка Детали CMP17147
Pls љубезно дозволете дека не е за 0. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување. Боја Како слика Жените Приврзоци Pendant Големина 30*23*9mm Тежина 9. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CMP17147Women Pendant Накит
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Капка Вода
Бренд Име:
LIZIFANG
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
No
Метали Тип:
Јагода Кварц Pendant
реден број:
CMP17147Pendants За Изработка На Накит
боја:
црвен камен pendant
Точка име :
Waterdrop Ѓердан Pendant
Големина:
30*23*9mm Pendant Bead
Пол:
Природен Камен Приврзоци Жени
Материјал:
Јагода Кварц Pendant
Стил:
ѓердан pendant
Тежина:
9.9grams
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Слични производи во категоријата