• Неодамнешно
  • -15 %
ГРОЗДОБЕР 925STERLING СРЕБРО ПРИРОДНИ 12MM ОГАН БЕЛ ОПАЛ МОНИСТРА MARCASITE PENDANT

ГРОЗДОБЕР 925STERLING СРЕБРО ПРИРОДНИ 12MM ОГАН БЕЛ ОПАЛ МОНИСТРА MARCASITE PENDANT

DEN 530.00
DEN 624.00

Количината на стоката
Това е достапна

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Предности :
1. Различни дизајни се достапни.
2. Висок квалитет, но по конкурентни цени.
3. Примерок наредби & судење наредби се прифатени.
4. ОЕМ & ODM се прифатени.
5. Стоката се обезбедени директно од фабриката.
6. Брза испорака време, за време на испорака.
7.Сите бисер jewelries ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај.
8.Обично ние употреба пластични хартиени кеси.Ние, исто така може да се направи на пакување како на вашите барања.
Услуга
Ако ви се примени предмети се задоволни. Ве молиме дај ми 5 Feedback,Ако добиете предмети се чувствува незадоволни или скршени. Ве молиме не го прават негативни или неутрални повратни информации за мене. ве молиме e-mail за да ми каже .Комуницираат прв, а потоа го оценува , ние се реши во време .
Бидејќи на посебност на онлајн шопинг, тоа не е во можност да се види дека материјалот објект предизвикува многу непријатности, бара купувачи да имаат какво било сомневање за да комуницира со нас, прво пред оценување, ние ќе се реши поминува за вас во време ако имате било какви дополнителни проблеми, да ви даде среќен шопинг расположение.
??????Уште еднаш, ви благодарам и се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!Голем ден!?????

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Круг
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JINHONGBO
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
Приврзоци
Стил:
Класичен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Плоштад
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата