• Неодамнешно
  • -10 %
BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 25*18MM Цинк Легура Рамки Pendant Поставување на Лента за Камео Cabochons Diy Накит Додатоци

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 25*18MM Цинк Легура Рамки Pendant Поставување на Лента за Камео Cabochons Diy Накит Додатоци

DEN 396.00
DEN 439.68

Количината на стоката
Това е достапна


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња/Многу) 25*18 MM Цинк Легура Рамки Pendant Поставување на Лента за Камео Cabochons Diy Накит Додатоци БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Клучни карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HD0837
Функција:
накит додатоци
Обликотшема:
ЛЕНТА
Објектот:
рамки pendant
Големина на Pendant :
31*20MM
Големина на празно:
25*18mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
60 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Слични производи во категоријата