• Неодамнешно
44 20mm Keshi Бисер&Црниот Бисер Ѓердани слободни shippment

44 20mm Keshi Бисер&Црниот Бисер Ѓердани слободни shippment

DEN 1368.00

Количината на стоката
Това е достапна


Опис : Камења Информации :
Свежа вода образован бисер, бела лежиште-nucleated бисер, црна круг бисер, добар квалитет, со висок сјај! Дијаметар : 12x18mm(лежиште-nucleated бисер), 8-9mm(круг бисер). должина : 44.5"(ѓердан) затворач : Пакување : Убава Свила Торбичка

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
no

Слични производи во категоријата