• Неодамнешно
  • -10 %
BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 24*34MM Антички Бронза Позлатен Лим Крстот Шарм Pendant Одговара Нараквици Ѓердан Diy Метал Изработка на Накит

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 24*34MM Антички Бронза Позлатен Лим Крстот Шарм Pendant Одговара Нараквици Ѓердан Diy Метал Изработка

DEN 384.00
DEN 426.72

Количината на стоката
Това е достапна


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња/Многу) 24*34 MM Антички Бронза Позлатен Лим Крстот Шарм Pendant Одговара Нараквици Ѓердан Diy Метален Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
HD1091
Функција:
накит додатоци
Објектот:
накит додатоци
Големина на Pendant :
24*34mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
50 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Слични производи во категоријата