• Неодамнешно
  • -10 %
10Pcs Мешавина Боја Микро Отвори CZ циркон Пчела шарм Pendant За Накит Одлуки Наоди DIY ѓердан одлуки P729

10Pcs Мешавина Боја Микро Отвори CZ циркон Пчела шарм Pendant За Накит Одлуки Наоди DIY ѓердан одлуки P729

DEN 1512.00
DEN 1680.00

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : CZ циркони, Бакар
Количина : 10 парчиња
Големина : 16*20mm
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
JUSTWELL
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
P729
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен

Слични производи во категоријата