• Неодамнешно
  • -36 %
MetJakt Гроздобер Вода Капка Гранат Приврзоци Солидна 925 Sterling Silver Pendant за Ѓердан за Жените Луксузни Накит

MetJakt Гроздобер Вода Капка Гранат Приврзоци Солидна 925 Sterling Silver Pendant за Ѓердан за Жените Луксузни Накит

DEN 1873.00
DEN 2927.52

Количината на стоката
Това е достапна

На приврзоци ние продаваме не вклучуваат ѓердани,Само приврзоци
Ние ги испратите слободни кожа ѓердани,40cm 45см 50cm
Имаме многу стилови на стерлинг сребрен ѓердан нека можете да изберете
Можете да се меша и натпревар,ве Молиме кликнете на ѓердан ние го препорачуваме за вас.
Сите нарачки се испраќаат во рок од 24 часа
Ви овозможи со најдобра услуга

Клучни карактеристики

Бренд Име:
MetJakt
Главниот Камен:
гранат
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Капка Вода
Стил:
Гроздобер
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Pendant Големина:
4.4 cm*2.0 cm
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна

Слични производи во категоријата