• Неодамнешно
  • -24 %
Нова Мода Вистински 925 Sterling Silver Сјајна ААА Кубни Циркон Месечината&Ѕвезда Pendant Ѓердан Шарм Жените Накит Pendant

Нова Мода Вистински 925 Sterling Silver Сјајна ААА Кубни Циркон Месечината&Ѕвезда Pendant Ѓердан Шарм Жените Накит Pendant

DEN 287.00
DEN 376.80

Количината на стоката
Това е достапна


Име : Мода 925 Sterling Silver Pendant Со Кристално DIY Накит Големина : Околу 1.8*1.8 cm Забелешка : Не се вклучуваат синџирот Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Жени/Најдобри пријатели/Девојка/Сопруга Испорака : Бесплатна испорака&dropship Пакување : Секој во opp Вреќа

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BELAWANG
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Број На Модел На:
YD1YJ566
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Месечината
Функција:
Додатоци
Тип На Објект:
приврзоци
Стил:
Класичен/Трендовски/Мода
Метал:
925 Sterling silver
Обликот:
ѕвезда,месечината
забелешка:
не се вклучуваат синџирот
Pendant Големина:
за 1.8*1.8 cm
Подарок за:
Жените/Најдобри Пријатели/Девојка/Сопруга
испорака:
Бесплатен превозот и Dropship

Слични производи во категоријата