• Неодамнешно
  • -64 %
2018 Мода Срце облик Дизајн Аметист Pendant 18K Златен Ѓердан Шарм Жените Свадба Партија Подарок Накит Пакување Исклучителна

2018 Мода Срце облик Дизајн Аметист Pendant 18K Златен Ѓердан Шарм Жените Свадба Партија Подарок Накит Пакување Исклучителна

DEN 465.00
DEN 1290.24

Количината на стоката
Това е достапна

2018 Мода Срце облик Дизајн Аметист Pendant 18 K Златен Ѓердан Шарм Жените Свадба Партија Подарок Накит Пакување Исклучителна

Клучни карактеристики

Гем Боја:
Виолетова
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Срцето
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Стил:
Тренди
Certificate Type:
GDTC
Метали Тип:
Роуз Злато
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Аметист
Бренд Име:
Liffly
Број На Модел На:
czw-66
Метал Печат:
18k
Потекло:
Guangdong
боја:
Виолетова
Производот Категорија:
Приврзоци
Апликацијата прилики:
партија / роденден / свадбата
Погоден Толпата:
Жените
Стил:
Моден
Моделирање:
Срце Облик
Пакување:
Парична казна пакување
обичај обработка:
Yes
Нумерирање:
czw-66

Слични производи во категоријата