• Неодамнешно
925 sterling silver со природен Женски sapphire pendant ѓердан Мода парична Казна накит и дарежлива Личност

925 sterling silver со природен Женски sapphire pendant ѓердан Мода парична Казна накит и дарежлива Личност

DEN 10320.00

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница !
Парична казна Jewery Висок Квалитет 100% природен дијамант на добра волја за управување ве молиме остатокот увери купување!
Производ слики :
Опис на производот :
Гем : 100% Природни sapphire сина боја Дијамант големина : За 4x6mm N ecklace должина : 45 cm Материјал : Вистински 925 sterling silver (меѓународен стандарден Сребро) Галвански : Злато позлатен ( 925 sterling silver бело злато позлата ) Пакет : Исклучителна кутија Испорака : во рок од 3 до 10 дена откако ќе се потврди плаќањето Гаранција. Обработка На Фабрика Директни : Снабдувач & Апсолутна Вистински Производ На Снимање

Клучни карактеристики

Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Sapphire
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Романтични

Слични производи во категоријата