• Неодамнешно
  • -5 %
vblack БАРОК Keshi Раѓа БИСЕР Ѓердани Pendant ААА превозот freev

vblack БАРОК Keshi Раѓа БИСЕР Ѓердани Pendant ААА превозот freev

DEN 1687.00
DEN 1775.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUKENI
Обликотшема:
Месечината
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Приврзоци Тип:
Круг

Слични производи во категоријата