• Неодамнешно
  • -5 %
300sets/многу 50*18 Транспарентен празна чаша свет меур купола цевка стаклено шише шишенцето pendant ѓердан diy pendant накит наоди

300sets/многу 50*18 Транспарентен празна чаша свет меур купола цевка стаклено шише шишенцето pendant ѓердан diy pendant накит

DEN 6384.00
DEN 6720.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union .
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
но, ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
политика на враќање :
Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена. само еден стил или мешани ве молиме оставете порака кога ќе цел
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. Оваа точка не се вклучуваат чевли.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор
.
повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако ви се
задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате .
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba. diy со себе
продавницата за веб-страница :
други стил сакате . Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. ние ќе бидеме секогаш подготвени.
DIY треба лепак
метал : стакло
големина на : 50*18mm
300sets/многу.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно . можете да добиете не заврши производи .

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
50*18
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
Плоштад

Слични производи во категоријата