• Неодамнешно
  • -10 %
Слободен брод! 50sets/многу бронзена боја 25*15mm стакло свет база со прстен поставено стакло глобуси поставено стакло шишенцето pendant стакло маска

Слободен брод! 50sets/многу бронзена боја 25*15mm стакло свет база со прстен поставено стакло глобуси поставено стакло шишенцето

DEN 2073.00
DEN 2303.04

Количината на стоката
Това е достапна

кажете ми кои се вашите проблеми .
ние ќе ја објавите на објектот со 5 дена откако ќе го добиете плаќање
ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации
Ние ќе го избере ЕМС за вас ако вашата нарачка над 2kg на едно време
Контактирајте со нас
Добрата комуникација е најдобар начин да го реши секој проблем. ви благодариме.
Ние ќе ја објавите објект од Кина Пост Воздух со регистрирате.
Pls Забелешка : 1. Добредојдовте пратена е-пошта до нас со сите проблеми
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас со е-Мејл ако имате било какви проблеми пред да замине на повратни информации.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.па можно е да има малку деформација понекогаш. Можете да ме Остави позитивни повратни информации, и ми нуди пет ѕвезди на сите детали продавачот оценка. ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 12 часа.Бидејќи handmaade.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.
Плаќање
ние ќе подготви објектот во рок од 3 работни дена по уплатата примена
обработка време ќе потрае 15-20 workingdays со различни orer.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.
Продажба Слободни брод! 50sets/многу сребрена боја 25*15mm стакло свет & 16mm база со прстен поставено стакло глобуси поставено стакло шишенцето pendant стакло маска
Опис
25мм шише 15mm уста отвори со 16mm база
50set / многу
Вклучува : galss goble.
diy за себе
не те :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако може?т прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. Се разбира,ако се користи лепило добро,тоа нема да влијае на вашиот дизајн. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.
Превозот
Тоа обично трае околу 20-30 работни дена ( Не се вклучуваат во сабота, недела и државни Празници ) за да стигнат до повеќето земји.

Клучни карактеристики

Метална боја:
бронзена боја, сребрена боја, лед
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
25мм*15mm
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата