• Неодамнешно
  • -22 %
Стакло pendant шарм накит приврзоци millefiori стакло срце облик монистра додатоци година нови лежишта pendant големина 20mm

Стакло pendant шарм накит приврзоци millefiori стакло срце облик монистра додатоци година нови лежишта pendant големина

DEN 440.00
DEN 564.00

Количината на стоката
Това е достапна

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат меѓународните воздухопловната.4 mm
Објектот Useage
Се вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Објектот Количина
30 компјутери/многу
Точка Бр.-015
Објектот Материјали
стакло
Бои
Исто како фото
Објектот Околу Големина
монистра, големина : 20mm
Објектот Форма
Исто како фото
Мерка Конверзија
1mm=0.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Ние професионални снабдувањето со сите видови на монистра и додатоци.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот.

Клучни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите'
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
002

Слични производи во категоријата