• Неодамнешно
  • -5 %
20sets/многу 25*15mm Стакло Свет два јамка бронзена Круна Pendant Locket Шарм широк отворање на стакло Шише, стаклени ампули pendeants

20sets/многу 25*15mm Стакло Свет два јамка бронзена Круна Pendant Locket Шарм широк отворање на стакло Шише, стаклени ампули

DEN 836.00
DEN 879.84

Количината на стоката
Това е достапна

база, не се вклучуваат играчка во стакло шоу
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.
Плаќање
ние ќе подготви објектот во рок од 3 работни дена по уплатата примена
обработка време ќе потрае 15-20 workingdays со различни orer.Бидејќи handmaade.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 12 часа.па можно е да има малку деформација понекогаш. кажете ми кои се вашите проблеми .
Ние ќе ја објавите објект од Кина Пост Воздух со регистрирате. вашето задоволство е наша цел. ние ќе се потрудиме да ви помогне . Ве молиме контактирајте со нас ако објектот не пристигнат над 30 работни дена.
diy за себе
не те :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако може?т прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот. Можете да ме Остави позитивни повратни информации, и ми нуди пет ѕвезди на сите детали продавачот оценка.
Продажба 20sets/многу 25*15mm Стакло Свет два јамка сребрена Круна Pendant Locket Шарм широк отворање на стакло Шише, стаклени ампули pendeants
Опис
Вклучува : galss goble. Добредојдовте пратена е-пошта до нас со сите проблеми
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас со е-Мејл ако имате било какви проблеми пред да замине на повратни информации.
Превозот
Тоа обично трае околу 20-30 работни дена ( Не се вклучуваат во сабота, недела и државни Празници ) за да стигнат до повеќето земји., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Ве молиме без избрзани негативна или неутрална повратни информации .
ние ќе ја објавите на објектот со 5 дена откако ќе го добиете плаќање
ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации
Ние ќе го избере ЕМС за вас ако вашата нарачка над 2kg на едно време
Контактирајте со нас
Добрата комуникација е најдобар начин да го реши секој проблем.

Клучни карактеристики

Метална боја:
бронзена боја, сребрена боја, лед
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
25мм*15mm
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата