• Неодамнешно
LINSION 925 Sterling Silver Mens Biker Рок Панк Пиштол Pendant 9V015

LINSION 925 Sterling Silver Mens Biker Рок Панк Пиштол Pendant 9V015

DEN 2448.00

Количината на стоката
Това е достапна


Повратни информации
* Било какви прашања ве молиме ни e-mail, неутрални или негативни повратните информации не
им помогне да ги реши сите проблеми!!
* Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да оставите Позитивен
Повратни информации и 5 ѕвезди НСД резултат за нас!! Ви благодариме. Ве молиме да се врати на точка(а) до нас ако не сте
задоволни од било кои причини.)
* Налози ќе бидат испратени надвор од Експрес Пошта која треба addressee
потпис кога доставување, па ве молиме да ги доставите на адреса каде што
може да потпише за тоа (Не PO Box адреса), и ве молиме да ги доставите вашите
Телефонски Број , и тоа е многу важно за испорака.0 mm ,
( препорачуваме ѓердан дијаметар помал од 4. 58 mm
Ширина : Appr вол.
* Ставка(и) мора да се врати во иста состојба како што пристигнал. 28g
=======================
Кликнете тука :
Кликнете тука :
=======================
Плаќање
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банка
трансфери и Western Union).
* Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржа
со Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата нарачка
и се statisfied со тоа.
Се враќа
* Ние не прифаќаме враќа. С : Со цел да се заштити двете купувачи и
продавачот, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето. 17 mm
Тежина : Околу.5 мм )
316 L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан 5 N001 3.
* Ние ќе бидеме среќни за размена. 24"
Дијаметар : Прибл. С : Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.14" (3,5 мм)
Тежина : Околу.5 mm :
Боја : Сребрена
Материјал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Должина : Околу.)
Превозот
* Налози обично се испраќаат во рок од 48 часа откако вашата уплата е
потврдена од страна на Ali Express.
Ставка Опис
Овој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!
925 Sterling Silver Pendant :
Боја : Сребрена
Материјал : Цврсти 925 Sterling Silver
(Ние Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!)
Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена Заврши
Висина : Околу.
* Ако нема Квалитет на Прашања, превозот цената не ќе се вратат.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LINSION
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
9V015
Обликотшема:
пиштол
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта

Слични производи во категоријата