• Неодамнешно
M60111119 Отвори Кристал Корални Кластер Шарм Суровини Камен Pendant

M60111119 Отвори Кристал Корални Кластер Шарм Суровини Камен Pendant

DEN 2438.40

Количината на стоката
Това е достапна

И купувачите треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Спецификација
Материјал : druzy &купер
Големина : прибл.

Клучни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
M60111119
Бренд Име:
MUDULLA

Слични производи во категоријата