• Неодамнешно
  • -5 %
ОЕМ 89408-60011 89407-60022 НОВИ ЗА 2003-2009 LEXUS GX470 ВИСИНА КОНТРОЛА НА СЕНЗОР НА ЗАДНАТА СУСПЕНЗИЈА 04 05 06 07

ОЕМ 89408-60011 89407-60022 НОВИ ЗА 2003-2009 LEXUS GX470 ВИСИНА КОНТРОЛА НА СЕНЗОР НА ЗАДНАТА СУСПЕНЗИЈА 04 05 06 07

DEN 1231.00
DEN 1295.52

Количината на стоката
Това е достапна


За 2009 година Lexus GX470 База Спорт Комунални 4-Врата 4.7 L 4663 CC 285 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За 2008 година Lexus GX470 База Спорт Комунални 4-Врата 4.7 L 4663 CC 285 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За 2007 година Lexus GX470 База Спорт Комунални 4-Врата 4.7 L 4663 CC 285 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За 2006 Година Lexus GX470 База Спорт Комунални 4-Врата 4.7 L 4663 CC 285 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За 2005 Lexus GX470 База Спорт Комунални 4-Врата 4.7 L 4663 CC 285 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За 2004 Lexus GX470 База Спорт Комунални 4-Врата 4.7 L 4663 CC 285 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За 2003 Lexus GX470 База Спорт Комунални 4-Врата 4.7 L 4663 CC 285 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated

Клучни карактеристики

Стил:
Varistor Тип
Мерен Опсег:
89408-60011 89407-60022
линеарна:
89408-60011 89407-60022
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Резолуција:
89408-60011 89407-60022
Бренд Име:
HARBLL
Чувствителност:
89408-60011 89407-60022
Hysteresis:
89408-60011 89407-60022
Повторливост:
89408-60011 89407-60022
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
Пренос Притисок Сензор
Име На Модел:
89408-60011 89407-60022
За Возило Модел:
За 2003-2009 Lexus GX470
Состојба:
100% нови

Слични производи во категоријата