• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА 89545-0K070 89546-0K070 Задното Лево Десно ABS Сензор Тркала Брзина Сензор за Toyota Hilux Vigo 2004-2012

Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА 89545-0K070 89546-0K070 Задното Лево Десно ABS Сензор Тркала Брзина Сензор за Toyota Hilux Vigo

DEN 1574.40

Количината на стоката
Това е достапна

Ние обезбеди одржување, но нема да има каква било заеднички и неколку одговорност. Повратни информации
Ние зависи од вашата поддршка и задоволство за успех, ве молиме љубезно светлина пет ѕвезди кога ќе се примените стоки, ако имате било disatisfaction, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку trademanger, whatsapp или е-маил,Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако примите неисправни или погрешно објектот, ве молиме да ги зачувате сите на материјалот за пакување и документација, и контактирајте со нас веднаш со реден број, трговија менаџер ID, и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигна и ние ќе обработиме вашето барање веднаш.4 кг/pc
Пакување : 2 ПАРЧИЊА/Пластична торба/Кутија
Дел # : 89545-0 K070 89546-0 K070
Примена : Toyota Hilux Vigo 2004-2012
Ве Молиме Да Ги Прочитате Сите Подолу Внимателно!!! Пред Цел
Ако не можете да бидете сигурни дека делови се вклопи во вашиот автомобил, или не, ве молиме проверете дел број од вашиот VIN(Возило Број за Идентификација) со локален продавач или кај нас beore купувањето!
Се врати и наплата НЕ се прифатливи за предмети кои што не се провери компатибилноста!!
Ние брод на адресата наведена на aliexpress за време на работа, ако ние брод на вашиот предмет на вашиот стар или невалидна адреса и тоа се враќа како неподигнати во неговата оригинална состојба, објектот е да чини наплата само ќе се издаваат. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. ИЗВЕСТЕТЕ НÈ веднаш, ние ќе организира. Не Тврди дека ќе биде прифатена од по 7 дена. Во моментов,ние не бродот да APO /P. Нашиот главен производ се, вклучувајќи Авто Сензори, Електромагнетниот Вентил, Actuator, на Часовникот на Пролет, Пренос Синџир, Палење Калем, компресор отпорник, како и "Фолксваген" Land rover, Џип, Мерцедес-Бенц, BMW, Мицубиши, Ford ги собереш Целиот Авто делови итн.

Клучни карактеристики

Стил:
Varistor Тип
Мерен Опсег:
2000 година
Тип На Сигнал:
Фреквенцијата На Сигналот
Тип На Сензор:
Холцер
Hysteresis:
Одлични
Резолуција:
Одлични
Чувствителност:
Одлични
Повторливост:
Одлични
Бренд Име:
KAPACO
линеарна:
Одлични
Тип:
Издувните Притисок Сензор
Дел No:
89545-0K070 89546-0K070
Позиција:
НА ЗАДНОТО ЛЕВО ДЕСНО
Примена:
Toyota Hilux Vigo
Година:
2004-2012

Слични производи во категоријата