• Неодамнешно
  • -5 %
Нови Алуминиумски Воздушниот Компресор Пневматик Inflator Алатка Мерач за Автомобил Велосипед

Нови Алуминиумски Воздушниот Компресор Пневматик Inflator Алатка Мерач за Автомобил Велосипед

DEN 400.00
DEN 421.44

Количината на стоката
Това е достапна

ЛЕГУРА ВОЗДУШНИОТ КОМПРЕСОР ПНЕВМАТИК INFLATOR АЛАТКА КОЛОСЕК.
Мерки PSI и Бар. Max. Работен Притисок : 220 PSI (16 Bar) Пакет се Вклучени : 1 x 220 PSI Воздух Гуми Тип Метар Inflator Притисок Пиштол Мерач

Клучни карактеристики

Бренд Име:
UYIGAO

Слични производи во категоријата