• Неодамнешно
  • -5 %
KX125 KX250 KXF250 KXF450 Мотоцикл Motorcross Dirt Bike Off Road CNC Палка Алуминиум Предните и Задните Тркала Центар Изолација

KX125 KX250 KXF250 KXF450 Мотоцикл Motorcross Dirt Bike Off Road CNC Палка Алуминиум Предните и Задните Тркала Центар Изолација

DEN 1272.00
DEN 1338.24

Количината на стоката
Това е достапна


CNC Палка Алуминиум Предните и Задните Тркала Центар Изолација
Одговара :
KX125 06-08
KX250 06-08
KXF250 06-14
KXF450 06-14

Клучни карактеристики

Објектот Дијаметар:
2025cm
Објектот Должина:
5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
qxmotorracing
Име На Модел:
KLX Тркала делови-01
Објектот Ширина:
5cm
Тип На Објект:
Прирабници
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
Легура

Слични производи во категоријата