• Неодамнешно
500m растојание Професионални Silent Disco 50 LED Слушалки со 2 предаватели - RF Безжична За DJ клуб партиски состанок емитува

500m растојание Професионални Silent Disco 50 LED Слушалки со 2 предаватели - RF Безжична За DJ клуб партиски состанок емитува

DEN 71760.00

Количината на стоката
Това е достапнаПакување Листа : 50 x Безжична Диско Headphone 2 x 350mtr Предаватели 4 x Audio Кабли (3 x RCA/3 x3.
4)Ние само брод на aliexpress цел адреса,ве молиме бидете сигурни дека тоа мора да биде точно.5mm) 2 x Мрежа Адаптер (велика БРИТАНИЈА/Евро/САД/Мл) 2 x Наполнет Систем( може да се наплаќаат 16 компјутери слушалки на време) Сè што ви треба е нашата тука!
1) имаме alipay,Запад Унија,TT.
3) Ако објектот ќе пристигне, а не е како што е опишано,ве молиме контактирајте со нас да се врати на точка за размена.
1) Го организира пратка од понеделник до сабота. Полнење време 3 часа, работното време 6-8 часа. Заштеда на време,се заштеди енергија.
3) Ако не го добиете вашиот победа item(s) во рок од 30 дена,ве молиме навремено да остави порака или E-mail контакт со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми со вас.
1)Ние се стремиме за 100% задоволство
2) Ние гарантираме за објектот ќе купување е објектот што е опишано тука, и е во состојба опишана.
1) Ние автоматски остави позитивни повратни информации за секој купувач да се заврши трансакцијата.000 Hz Напојување на слушалки : 600mha
Напојување за предавателот : 420 Mha
* Лесно да се избере канали како ви се допаѓа : Кратко притиснете на копчето промени канали, со секундата auto tuning.
4)Враќање не може да се прифати за било која друга причина.
2) Плаќањето мора да се изврши во рамките на 3 дневна цел.

Клучни карактеристики

Функција:
За Мобилен Телефон,Следење на Слушалки,за Видео Игра,HiFi Слушалки,За iPod
Поддршка СТАН:
No
Конектори:
3.5 mm
Активен Бучава Отказ:
No
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Линија Должина:
1.2 m
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Чувствителност:
128dB
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
Безжична Тип:
RF
Приклучок Тип:
Линија Тип
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Стил:
Headband
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Број На Модел На:
VH99
Водоотпорен:
No
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
32Ω
Бренд Име:
ПОПОВА
Фреквенција:
863-865MHZ или 915-917MHZ
безжичен систем:
RF стерео
Канали:
2 канали
Функција:
led трепка silent disco слушалки
Ditance:
за 500m/1500 метри во голем место
Употреба:
Клуб DJ партија конференција семејство забава
батерија за headphone:
600MH литиум батерија безбедно
работно време:
за 8hours по целосна моќ
Време за полнење:
2~3hours
Батерија за Предавателот:
420MH литиум батерија безбедно

Слични производи во категоријата