• Неодамнешно
500m растојание Професионални Silent Disco 20 LED Слушалки со 2 предаватели - RF Безжична За DJ клуб партиски состанок емитува

500m растојание Професионални Silent Disco 20 LED Слушалки со 2 предаватели - RF Безжична За DJ клуб партиски состанок емитува

DEN 32784.00

Количината на стоката
Това е достапна

Полнење време 3 часа, работното време 6-8 часа.000 Hz Напојување на слушалки : 600mha
Напојување за предавателот : 420 Mha
* Лесно да се избере канали како ви се допаѓа : Кратко притиснете на копчето промени канали, со секундата auto tuning.
* Она што го сакате е тука!Нашиот сите капацитети се компатибилни едни со други.5mm) 2 x Мрежа Адаптер (велика БРИТАНИЈА/Евро/САД/Мл) 1 x Наполнет Систем( може да се наплаќаат 16 компјутери слушалки на време) Сè што ви треба е нашата тука!
1) имаме alipay,Запад Унија,TT.Ние брод за излез на стоки во рамките на 48hours освен Национален празник. (во Европа, САД, AU) Другите земји 40~60 работни дена, во точно време на испорака зависи од агенцијата за процесот.

Пакување Листа : 20 x Безжична Диско Headphone 2 x 350mtr Предаватели 4 x Audio Кабли (3 x RCA/3 x3.e i Pod, DJ, Xbox, ТВ).500m растојание Професионални Silent Disco 20 LED Слушалки со 2 предаватели - RF Безжична За DJ клуб партиски состанок емитува
Започнете веднаш со 20 led silent disco слушалки, можете и семејството може да ја уживаат истата листа на песни - или се слуша на тв и игри во исто време, без да се прави било какви потешкотии.
* Се поврзете предавателот на она што сакате да слушнете (јас.
3) Добрата комуникација може да ги реши сите проблеми, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно,ние веднаш ќе ви го реши проблемот, колку што можеме.

Клучни карактеристики

Функција:
За Мобилен Телефон,Следење на Слушалки,за Видео Игра,HiFi Слушалки,За iPod
Поддршка СТАН:
No
Конектори:
3.5 mm
Активен Бучава Отказ:
No
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Линија Должина:
1.2 m
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Чувствителност:
128dB
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
Безжична Тип:
RF
Приклучок Тип:
Линија Тип
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Стил:
Headband
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Број На Модел На:
VH99
Водоотпорен:
No
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
32Ω
Бренд Име:
ПОПОВА
Фреквенција:
863-865MHZ или 915-917MHZ
безжичен систем:
RF стерео
Канали:
2 канали
Функција:
led трепка silent disco слушалки
Ditance:
за 500m/1500 метри во голем место
Употреба:
Клуб DJ партија конференција семејство забава
батерија за headphone:
600MH литиум батерија безбедно
работно време:
за 8hours по целосна моќ
Време за полнење:
2~3hours
Батерија за Предавателот:
420MH литиум батерија безбедно

Слични производи во категоријата