• Неодамнешно
дното pricewith екран на допир за инк-џет печатач за кодот за печатење и за продажба

дното pricewith екран на допир за инк-џет печатач за кодот за печатење и за продажба

DEN 33600.00

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот
Производ Апликација
Печатачот е обвинет од страна на употребата на мастило честички, начелото на висок напон електричното поле девијации, на површини на различни објекти на печатење модел на текст и дигитален, е збир на механички и електрични интеграција на високо-технолошки производи.
Тоа може да се користи за печатење производство датум, број на серија, број на бар код, како и трговија-марк логото, анти лажни марко и Кинески зборови, е да се имплементира на здравје закон и да се промовира модернизација на опрема за пакување.
Детални Слики
Сертификати

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Придушници
Баласт:
Електромагнетни
Број На Модел На:
bcx
Карактеристики:
ласерската опрема/делови
Фактор На Моќност Надомест:
Активни
Исти Цевка:
T5
Гаранција:
2 години

Слични производи во категоријата