• Неодамнешно
  • -38 %
2017 Нова Мода 12pcs Висок Квалитет 18mm Мешани Пејзаж Стакло, Метал Прилепува копчиња DIY Snap Шарм Хривнија Накит&Закачам

2017 Нова Мода 12pcs Висок Квалитет 18mm Мешани Пејзаж Стакло, Метал Прилепува копчиња DIY Snap Шарм Хривнија Накит&Закачам

DEN 216.00
DEN 348.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
позлата:
Platinum Позлатен
Бренд Име:
Aogue
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
AK16036
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
лепак
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
18mm (Fit Glass 16mm)
Точка име :
2017 Нови Мешан Стил Snap копчиња DIY Прилепува Шарм Хривнија Накит
Обликот:
Круг
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Пакување:
12PCS/МНОГУ
тип 1:
Илустрација Пејзаж
тип 2:
Животот на дрвото,Око,Галакси Ѕвезденото небо,Бран,Одри Hepburn
is_customized:
Yes
Дијаметар:
18mm

Слични производи во категоријата