• Неодамнешно
IJB5091 Секогаш Во Моето Срце Тато Водоотпорен Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Ткаенината Нараквици Cremation Накит Алки Слободни Букви

IJB5091 Секогаш Во Моето Срце Тато Водоотпорен Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Ткаенината Нараквици Cremation Накит Алки

DEN 345.60

Количината на стоката
Това е достапна

Доколку ви се допаѓа нашата продавница : add to store листа доколку ви се допаѓа нашата содржина : додадете на листата со желби . Ние сакаме да ти даде сите клиенти голем купување искуство,ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и можете да контактирате со нас пред да се направи нарачка. Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager .
Повратни информации & По продажба на Услуги :
1.
Наплата и Враќа :
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе бидеме одговорни за вашата парцела и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас .
Пакување Детали :
Прашања и Повратни информации :
1.ви благодариме за вашето разбирање однапред.ви благодарам многу.
Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.тогаш може да го плати.
Wel дојде до нашата продавница
Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys
Повеќе од 10 години на производство искуство
Прилагодено дизајн ,слободни гравирање ,
Одличен за по-продажбата на услугата
Производ детали :
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.
Имаат убав ден,ви благодарам за вашата соработка .Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.Ако имате било какви прашања ,pls ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна корист и заеднички развој.Ако сте задоволни со предмети и serviceof нас,pleaseleave ни 5 ѕвезда повратни информации.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ве молиме ни e - mail.

Клучни карактеристики

Дијаметар:
Хривнија само, Нараквица со кутија, 3pcs само Хривнија
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
impressjewelry
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
IJB5091
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
пепел носителот
Закачам Тип:
Sainless челик накит
Повод:
Свадба/годишнината/матурска/ангажман
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Парична Казна & Fashion:
Моден 316L не ' рѓосувачки челик
боја:
тон сребро.
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина

Слични производи во категоријата