• Неодамнешно
  • -29 %
Жешка Мода Едноставен Дизајн 925 Фунта Sliver Нараквици&Накит за Жените Синџир Hummer Затворач Класичен Свадба Накит Дама Подарок

Жешка Мода Едноставен Дизајн 925 Фунта Sliver Нараквици&Накит за Жените Синџир Hummer Затворач Класичен Свадба Накит Дама Подарок

DEN 112.00
DEN 157.44

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
позлата:
сребро позлатен
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
SL020
Стил:
Тренди
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Поставување Тип:
Бар Поставување
Бренд Име:
SexeMara
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Местото на Оригиналот:
Кина
Тежина:
About 11g
Подарок за:
Пријател,мајка, сопруга,Девојка / Жена / Мајка/ Пријатели
Материјал:
925 Sterling silver
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
Подароци За:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,oy & Девојка,Мажи & Жени,Машки & Фема
Подароци:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Мајка

Слични производи во категоријата