• Неодамнешно
Вистински Природен Намибија Сина Pietersite Камења, Камен Жените Алка AAAA Внатрешен Дијаметар 57MM

Вистински Природен Намибија Сина Pietersite Камења, Камен Жените Алка AAAA Внатрешен Дијаметар 57MM

DEN 18624.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат. Боја Како слика Жените Алки Мушка Димензија 18*10мм Тежина 66.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере.Ви благодариме однапред.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.Ви благодариме за соработката.5 mm мерка грешка за големини подолу. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.

Клучни карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
BDC00001 Жените Bangels
Бренд Име:
LIZIFANG
Метали Тип:
Pietersite Камен
Објектот нема:
BDC00001 Жените Алки
боја:
Како Што Е Прикажано Алка Хривнија
Точка име :
Шарм Алки Жени
Мушка големина:
18x10 mm Закачам
Материјал:
Природен Камен Pietersite
Количина:
1 Парче Само
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Внатре Дијаметар(mm):
57mm Мода Шарм Алки
Тежина:
66.2Grams

Слични производи во категоријата