• Неодамнешно
  • -18 %
Нови Klarus Повеќе за Заштита на 18650 2600mah 3.6 vLi-ion Батерија со Микро-USB Полнење Полнење за Led Светилка

Нови Klarus Повеќе за Заштита на 18650 2600mah 3.6 vLi-ion Батерија со Микро-USB Полнење Полнење за Led Светилка

DEN 1020.00
DEN 1243.20

Количината на стоката
Това е достапна


Klarus Повеќе за Заштита на 18650 2600mah 3.6 v Li-ion Батерија со Микро-USB Полнење Полнење
Пакување : 1* 2600 MAH Батерија

Клучни карактеристики

Употреба:
LED Светилка
сертификација:
CE
Напон:
3.6V

Слични производи во категоријата