• Неодамнешно
  • -0 %
Природата Разговор Хард Корица Весник Дневник Празно Уметнички Трудови Лаптоп Училиште Студија Излет Notepad

Природата Разговор Хард Корица Весник Дневник Празно Уметнички Трудови Лаптоп Училиште Студија Излет Notepad

DEN 609.00
DEN 609.12

Количината на стоката
Това е достапна


"Природата Разговор" Дневник Весник Излет Лаптоп Пакет се Вклучени ЕДЕН Дневник, Високо Квалитетна Картонска Хард Корица 256 Страници на Празна Хартија со Уметнички Цртежи Големина : 13cm x 18cm Мазна Пишување, 180 Степен Шират, Лесно да се Напише Квалитетот на Производството, Еко-Пријателски Мастило, Добро за Очи Одговара за Студирање, Патување, да Работат и Подарок 4 Опфаќа Достапни : A, B, C и D (Види Слика) или Изберете "Произволна Боја" за Поевтина Цена Брзо да Ракувате и Добро Спакувани

Клучни карактеристики

боја:
Се Покријат, Се Покрие Б, Cover В, Покријте D, Случаен Маска
Големина:
13cm x 18cm
Број На Модел На:
Природата Разговор
Бренд Име:
missmangocathy
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Со Заклучување:
No
Маска Материјал:
Хартија
Употреба:
Меморандуми Дневно
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Употреба:
подарок
Стил:
Hardcover
Тип:
Дневник
Стил:
Симпатична
Внатрешните Страници:
256 Листови

Слични производи во категоријата