• Неодамнешно
Sunnylink Водоотпорен Bluetooth Звучник Отворено Shockproof Безжична Bluetooth Звучник со Моќ Банка 3600Mah USB ПОМОШЕН NFC Говорникот

Sunnylink Водоотпорен Bluetooth Звучник Отворено Shockproof Безжична Bluetooth Звучник со Моќ Банка 3600Mah USB ПОМОШЕН NFC Говорникот

DEN 1584.00

Количината на стоката
Това е достапна

Sunnylink Водоотпорен Bluetooth Звучник Отворено Shockproof Безжична Bluetooth Звучник со Моќ Банка 3600 Mah USB ПОМОШЕН NFC Звучници Карактеристики : Напредна аудио перформанси испорачува полн опсег и слушање искуство, водоотпорен IPX4 Мал и лесен доволно за да навивам во вашата торба литиум-јонска батерија(3600m AH капацитет) доставува до 8 часа на исполнување опсег од околу 10 M, парови лесно со вашиот паметен телефон, за i Pod за i Phone и за i Pad или други bluetooth уреди со NFC Технологија (Near Field Communication) за лесно и инстант спарување Спецификација : Bluetooth Верзија : bluetooth CSR4.0 Врска : 3.5 mm интерфејс/ bluetooth Водоотпорен : IPX4 Излез : 5 Wx2 Полнење Излез : 5 V 1А Фреквенција : 20 Hz-20k Hz Li-ion Батерија : 3.7 V 3600m Ah Големина : 66x66x170mm/2.6x2.6x6.7inch Медиуми Текст : 3.5 mm интерфејс/ моќ конектор за Работа на Далечина : 10m Работно Време : 10-12hrs Пакет се вклучуваат : 1 x Bluetooth Звучници 1 x 3,5 мм Медиуми Кабел 1 x USB Кабелот 1 x Метал Looped Линк 1 x Упатството за Корисникот

Клучни карактеристики

боја:
црна, сина, црвена, зелена
Поддршка СТАН:
No
Излезна Моќност:
Други
Поддршка Apt-x:
No
Водоотпорен:
Yes
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ПТ-390
Репродукција Функција:
Mp3
Фреквентен Опсег:
75Hz-20KHz
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
комуникација:
Bluetooth,ПОМОШЕН
Звучник Тип:
Преносни
екран:
No
PMPO:
6W
Гласовна Контрола:
No
Батеријата:
Yes
Бренд Име:
Sunnylink
Кабинетот Материјал:
Пластични
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Извор На Енергија:
Батеријата
Функција:
Никој
Вграден Микрофон:
Yes

Слични производи во категоријата