• Неодамнешно
  • -5 %
10pcs Нови ДАИТО Осигурач MP50 5A

10pcs Нови ДАИТО Осигурач MP50 5A

DEN 2288.00
DEN 2408.16

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа е сосема нов, добар qu ality & висок перфорации orma
Нови ДАИТО Осигурач MP50 5 A Количина : 10pcs
Спецификации :
Бренд : Даито
Phsical Szie : 17.2x5.5x19mm
Боја : Темно Зелена
Номинална Струја : 5 A
Кршење Капацитет : AC/DC 125 V 100 A
Тип.Отпор : 20м
Капацитет На Носивост : 110%
Модел.No : MP50

Клучни карактеристики

сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични производи во категоријата