• Неодамнешно
  • -10 %
10pcs една многу 35W Кружни Радар Микробранова индукција сензор switch прекинувачи за led светло

10pcs една многу 35W Кружни Радар Микробранова индукција сензор switch прекинувачи за led светло

DEN 1512.00
DEN 1680.00

Количината на стоката
Това е достапна

но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате. превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро.
-Одлично го цениме за навремено плаќање.моќност : 35w
3.
Ако имате било какви прашања добредојдени да ни e-mail . Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.
-Купувачи се одговорни за овие обвиненија.
По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашите акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени. Нема локалните пикап услуга, нема трета страна превозот превозникот ќе се користи.
-После реден пристигнува во задоволителна состојба, на вашиот ценет позитивни повратни информации со
сите 5 ѕвезди DSRs ќе биде многу ценета.
-Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
-Како што се тежината и cubage ограничувања на меѓународниот поредок, ние сме во состојба да ви понуди било попуст или во комбинација превозот за повеќе предмети.
-Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.Сетилните растојание : 8-10 метри
5. Inpute напон : 185-265v AC
2.Сетилните агол : 180 * 360-степен пред хемисфера
Радар сензор префрлате
Натпреварот со : сите LED светло на 35 W
Примена : за Градење, канцеларија, подземни гаражи, коридор, бања, складиште
Пакет Содржина :
10 парче 35 W Радар Сензор Префрлате
ПРЕВОЗОТ
Да АУ ,НИ Канада,велика БРИТАНИЈА земји, воздухот парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.Одложување време : 20 секунди
4. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат.ние ќе ви даде позитивни повратни информации откако уплата, и pls контактирајте ме пред да ја напушти која и да неутрален или негативен feedcback или 1,2 ѕвезди повратни информации.
Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.
- Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ве молиме, контактирајте не за замена или пари назад.

Клучни карактеристики

боја:
Бела
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Гаранција:
Доживотна Гаранција
Карактеристики:
микробранова сензор
Број На Модел На:
no
Max. Актуелни:
35 W
Влезна Моќност:
185-265V AC
Материјал:
ABS

Слични производи во категоријата