• Неодамнешно
  • -5 %
8мм(OD) x 5(ID) СТП Воздух 10m Цевки Цевка Цевка

8мм(OD) x 5(ID) СТП Воздух 10m Цевки Цевка Цевка

DEN 492.00
DEN 518.40

Количината на стоката
Това е достапна


10m Lx 8мм(OD) x 5(ID) СТП Воздух Цевки Цевка Цевка
Температурата спектар -15°C до +70°C
Се препорачува работен притисок : 1.2 Mpa (174 PSI)

Клучни карактеристики

сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични производи во категоријата