• Неодамнешно
  • -20 %
Црвено Печурки Капа 1NO 1NC DPST Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање AC 660V 10A Прекинувач Опрема Лифт Лифт Latching Само Заклучување

Црвено Печурки Капа 1NO 1NC DPST Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање AC 660V 10A Прекинувач Опрема Лифт Лифт Latching Само

DEN 756.00
DEN 944.64

Количината на стоката
Това е достапна

-Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш.4 kg Карактеристики : прекинувач копчето индикатор светлото тип на Прекинувач : фотоелектрически сензор Материјал : ABS ПЛАЌАЊЕ : -Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : -со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму. -Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. ПРЕВОЗОТ : -ве Молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. ГАРАНЦИЈА : -1 години производство гаранција ; Ние ќе ги нудиме на вашето слободно нови делови или додатоци со бесплатен превозот во текот на 3 месеци по купувањето. КОНТАКТ со НАС на : -Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт. -Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. -Превозот ќе биде низ целиот свет преку e Packet/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС. -Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено; -Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен. -Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. -Ве молиме да ни покаже фотографија или видео ако се случува проблеми на производи. ПОВРАТНИ информации : -Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета.Име на производ : Јачина на Вклучите Производ материјал : пластични Производ Големина : Должина 73mm Струја : 10 A Производ го користите : - индустриски и семејството обем на Продажба : 10 Pcs Пакет тежина : 0. Ние може да ви понуди некои попуст. Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци, но треба да се плати за некои превозот надомест ако повеќе од 3 месеци помалку од 1 година . Тоа е многу важно) -Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.

Клучни карактеристики

Напон:
Ui 660V
Големина:
Look at the picture
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC,EMC,УЛ,ССА,VDE,LVD,CCC,ГШ,RoHS,PSE,FCC,CE
Број На Модел На:
LAY37-11ZS
Бренд Име:
KWSEUB
Материјал:
Пластични
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
тековната:
10A
Карактеристики:
фотоелектрически сензор
Гаранција:
1 година
Име на производ:
сигнал се префрлите
Производ материјал:
Пластични
Производ големина:
Должина 73 mm
тековната:
10
Производот се користи:
Индустриски И Семејство
Обем на продажба:
10 Компјутери
Тежина На Пакет:
0.4 kg
Карактеристики:
Прекинувач Копчето Индикатор Светлина
Тип На Прекинувач:
фотоелектрически сензор
Материјал:
ABS

Слични производи во категоријата