• Неодамнешно
  • -35 %
1pc Mayitr Push Копчето Станица Вклучите Далечинското Почнете да го Запре Моторот Електромагнетниот IP55 Копчето Кутија за Внатрешна Употреба на Отворено

1pc Mayitr Push Копчето Станица Вклучите Далечинското Почнете да го Запре Моторот Електромагнетниот IP55 Копчето Кутија за Внатрешна

DEN 237.00
DEN 364.80

Количината на стоката
Това е достапна


HW0001499
Спецификација :
Бренд нови
Тип на врска : wired
Материјал : ABS
Големина : прибл. 104*67*62mm
10 A-440 V
Функција :
1 N/O 1 N/C Контакт Опремени Не Одржува/Еден 6 AMP.
Двојна изолација.
Почнете да престанат легенди.
CE печат.
Силна и безбедна.
Издржливи во употреба.
Пластични куќишта за внатрешна и надворешна употреба.
Пакет се вклучени :
1 копчето x switch
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Клучни карактеристики

тековната:
10A
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
Други
Карактеристики:
Пластични куќишта за внатрешна и надворешна употреба.
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Притисни Копче Кутија
Бренд Име:
Mayitr
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
Други

Слични производи во категоријата