• Неодамнешно
  • -10 %
120W 18V Префрлување напојување Единствен Излез 6.6 А 220V Текст S-120W-18V за LED Лента на светлина го Регулира AC да DC Led Моќ Префрлате

120W 18V Префрлување напојување Единствен Излез 6.6 А 220V Текст S-120W-18V за LED Лента на светлина го Регулира AC да DC Led

DEN 791.00
DEN 878.88

Количината на стоката
Това е достапна


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
120 W 18 V Префрлување напојување Единствен Излез 6.6 А 220 V Текст S-120 W-18 V за LED Лента на светлина го Регулира AC да DC Led Моќ Префрлате
ВОЛТ : 120 W
АКТУЕЛНИ : 6.6 А
НАПОН : 18 V
ПРОИЗВОДИ ПОКАЖЕ

ТОПЛА ПРОДАЖБА

Клучни карактеристики

Излезна Моќност:
101 - 200W
Излез Тип На:
Еден
is_customized:
Yes
Фрекфенција:
47-63Hz
Број На Модел На:
S-120W-18V
Бренд Име:
CHUX
Излезна Струја:
6.6 А
Големина:
199 *98 *38 мм
Тежина:
За 0,7 кг
волт:
120W
Заштита:
Краток Спој, во Текот вчитај
Сертификат:
CE, ROHS
Излезна Струја:
6.6 А
Излезниот Напон:
18V
Во текот вчитај заштита:
115~150% постојан струја,авто-обнова
AC влезен напон спектар:
90~132VAC/180~264VAC

Слични производи во категоријата