• Неодамнешно
  • -20 %
T6 XML+2Q5 Led Светлата 10000LM Headlamp Главата Факел Linterna Батерија 18650 Ac Автомобил Полнач Риболов Светлина Светилка

T6 XML+2Q5 Led Светлата 10000LM Headlamp Главата Факел Linterna Батерија 18650 Ac Автомобил Полнач Риболов Светлина Светилка

DEN 504.00
DEN 630.72

Количината на стоката
Това е достапна


1.100% Нови
2. Батерија : 2*18650
3. Emitter Тип : Фокусирани Светлина
4. Светла Боја : Бела
5. Сијалица Количина : XML-T6+2 Q5
6. Батеријата Конфигурација : Brand New
7. Хируршка постапка Локација : На Шлемот
8. Хируршка Постапка Тип : Мал Допир
9. Начини : Светла/Дим/Блиц Светлина/СОС
10. Осветленост : 8000 LM
11.Зум : Да
12. Сијалица / LED животниот век : 10 WHours
13. Материјал : Алуминиум Легура
14. Рефлектор : Алуминиум Рефлектор
15. Тежина : 7.65 мл / 217g
16. Боја : Златна
17. Димензии : (3.94 x 3.15 x 2.36)" / (10 x 8 x 6)см (L x W x H)
Пакет Содржина :
1x Zoomable Headlamp (без батерија Нема Полначот)
Б Пакет Содржина :
1x Zoomable Headlamp
1*AC Полнач
1*Полнач За Во Автомобил
C Пакет Содржина :
1x Zoomable Headlamp
2*Батерии
1*AC Полнач
1*Полнач За Во Автомобил

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
336
Бренд Име:
walkefire
Цел:
пешачење кампување
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Wattage:
30W
Зрак Агол:
60°
сертификација:
CCC

Слични производи во категоријата