• Неодамнешно
Најновите одзумирај направете Една Вилушка & Лажица Chopisticks 3 ЕЕЗ Еден Сет од не ' Рѓосувачки Челик Вечера Садови Пикник Flied Крпа Торба

Најновите одзумирај направете Една Вилушка & Лажица Chopisticks 3 ЕЕЗ Еден Сет од не ' Рѓосувачки Челик Вечера Садови Пикник

DEN 504.00

Количината на стоката
Това е достапна

Најновите одзумирај направете Една Вилушка & Лажица Chopisticks 3 ЕЕЗ Еден Сет Од Земе Вечера Садови Пикник Flied Крпа Торба
Драги Пријатели,
Ако ви е потребна количина која не е 1 поставени или не повеќе од 1 сет,
ве молиме контактирајте ме .Јас ќе промена на цената .Ви благодариме !
Стокови : Прибор За На Маса
Боја : Сребрена
Количина : 1 вилушка+1pcs лажица+1 пар chopisticks
Повод : Дома,Хотел, Restrauant, Свадба,Божиќ итн.
Materail : Не ' Рѓосувачки Челик 304
Пакет : Pvc Кеса Пакување Парче Сет

Клучни карактеристики

Flatware Тип:
Предници
Број На Модел На:
Nm-CT-0024
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
N. пазар
Производство:
Вечера Вилушка
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата