• Неодамнешно
  • -9 %
1X400g мека продаде висок квалитет памук, рачно ткаени предиво Црна конус 422-515

1X400g мека продаде висок квалитет памук, рачно ткаени предиво Црна конус 422-515

DEN 1310.00
DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодариме за вашето разбирање.39 во Игла Големини : 7 ВЕЛИКА британија (4. Избор на боја Следниве бои се достапни во нашиот други аукции, нашите
. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. и ние се обидуваме да се даде најдобра услуга со најдобри цени. Ние навистина го цениме ако го оставите високи ѕвезди.
Ме додадете на вашата Омилена Продавачот ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : (ве Молиме прочитајте ги внимателно пред купување на објектот) Ние се наоѓа во Внатрешна Монголија, Кина (внатрешен области), како и предмети се испраќаат од Внатрешна Монголија.
Дополнително, ве молиме да ги овие во предвид при напуштање оценка за трошоците за превозот и превозот на траење.5 мм)
Види Други Бои
За најдобар пример за бои, ве молиме кликнете на "сликата" . Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда. International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.
Број на 6 топки x50g У nbelievable! само $19.
Ние БЕГ дека ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 5star Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Како што рековме пред, ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.
Ние гарантираме сите наредби вистински Пратката преку Кина Пост меѓународна економија превозот . Бидејќи ние не може да стори многу за превозот, и само да се направи вашата вкупна цена пониска, ние се обидуваме да се даде на предиво со најниски цени.
Можете исто така да се замисли дека превозот стапки од Кина е на високо ниво.) по топката X 1 конус Единица Топката Должина : 368yards ( 336 m) по топката X 1 конус Главната Боја ве Молиме видете слика за детали.5 sts по инч Количина : 1 конус x 400gr Единица Топката Тежина : 50 грама.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.

Клучни карактеристики

Техника:
прстен откачи
Употреба:
Рачно Плетење
Тип На Производ:
Помеша Предиво
Шема:
Обоена
Предиво Тип:
Чешлани
сила:
350
Тип:
Памук Помеша Предиво
Стил:
Рачно Плетење
Пресврт:
500
Материјал:
100% Памук
Функција:
Анти-Pilling
Равномерност:
13.2
Број На Модел На:
322-
Материјал:
100% Памук
Стил:
Рачно ткаени крупни плетење предиво
Земја на Производство:
Кина

Слични производи во категоријата