• Неодамнешно
KITOSUN CR2032 Батерија Управувана 11 Бои за да изберете Подводните Водоотпорен Мини LED Светло за Пливање Сиромашните Декорација

KITOSUN CR2032 Батерија Управувана 11 Бои за да изберете Подводните Водоотпорен Мини LED Светло за Пливање Сиромашните Декорација

DEN 7584.00

Количината на стоката
Това е достапна

Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл. Супер Светло Акцент LED Светла
Имаме масовно акции за soonest испорака
11 бои за опции :
Црвена , Сина , Зелена, бела,Топло Бела, Розова, Виолетова, Портокалова, Жолто, Теал, R G B боја се менува
Можете да нарачате мешани бои. Заличи табела centerpieces и цветни прикажува со овие водоотпорен, обновливи LED светла.
Превозот :
1. Овие супер светло, водоотпорен светилки може да се користи во затворени простории или на отворено, во вода или не.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
KITOSUN Подводни LED Чај Светла се батерија-управува и може да се стави директно во вода за да ја осветлат вазни, мали тенкови или езера, и се совршени за обезбедување на база на осветлување за да лебди свеќи и цвеќиња.
Ние сме Фабрика Снабдувач
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени
Нашиот квалитет ќе го многу повеќе подобро од било други продавачи.единица не може да се употребува во пијалоци,
Единица не е наменета за деца на возраст под 6. Секоја светлина доаѓа со 2pcs CR2032 Батерии.
Нема Риба Резервоарот, Цвет, Вазни, Shisha Наргиле, Балони, Хартија Фенери и други работи кои се вклучени.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!. Тие не се плови и имаат рамно дно што го прави лесно да го вметнете ги во вашиот централен, вазна или креативни дизајни.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
Производ Слики :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.125 во Г*1 во Х)
Извор на енергија : 2 парчиња CR2032 батерии Вклучени и Заменливи
Сијалица Тип : LED, Стабилен На Светлината
На животниот Век на батеријата : 24 до 48 Часа
Пресврт на база за да го вклучите светлото 0 N или OFF
Сертификат : CE &Ро
Пакет Детали : 10units/pk/боја, 100units/Внатрешен кутија, 1000units/Master Carto,
Картон Големина : 49*45*31 CM.

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Зелена, Теал, Црвена, Бела, Килибар, Топло бела, Розова, Виолетова, Портокалова
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
6V
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Број На Модел На:
KS-SB-001
Бренд Име:
KITOSUN
Карактеристики:
Водоотпорен Дизајн Еден ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината со Батеријата
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Должина:
1.25inch
Е dimmable:
No
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Празник Име:
Нова Година е Ден
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
LED Осветлување Боја:
Црвена,Сина,Зелена,бела,Топло Бела,Розова, Виолетова,Портокалова,Жолто, Теал,RGB
Димензии:
3cm Кол*2.54 см H(1.125 во Г*1 во Х)
Извор На Енергија:
2 парчиња CR2032 батерии вклучени и заменливи
Тип На Сијалица:
LED, Стабилен На Светлината
Име на производ:
Подводните Светла, Батерија за LED Чај Светлина, Водоотпорен LED Акцент Светлина
Функции:
Водоотпорен, Подводни, Потопна
Како да се активни тоа?:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Апликации:
цветни аранжмани,дизајн реквизити,табела прилагодувања, свеќа за votives
Сертификат:
CE &ROHS
Пакување:
10units/pk/боја, 100units/Внатрешен кутија, 1000units/Master Картон.

Слични производи во категоријата