• Неодамнешно
  • -10 %
20Pcs*Свадба Оркестарот Водоотпорен Предводена Подводни Партија Чај Мини Светлина Со Батерија За партија ,свадба , Божиќ

20Pcs*Свадба Оркестарот Водоотпорен Предводена Подводни Партија Чај Мини Светлина Со Батерија За партија ,свадба , Божиќ

DEN 946.00
DEN 1051.20

Количината на стоката
Това е достапна

Мирно на Функцијата.
Производ Функција :
LED Сијалица Количество 3pcs SMD3528 RGB 3in1 Multicolor LED Извор на Енергија Инсталиран 2 парчиња CR2032 Батерии ,Трае околу 12 часа. ( Нашите производи може да ги исполни CPSIA,Ro HS,CE стандард ) Функција : Пресврт да го Вклучите моќ. Ние ќе понудиме најдобрите по продава услуга за вас. ние може да брзо ја испорача стоката сакате да дестинација. 100% КК инспекција Пред Shippment,
4. Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компонента. и заменливи. тие се погодни за двете.
Нашите Услуги
1.
Како да се активни на светлата?
Пресврт за да го вклучите светлото.

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB со далечинско
Wattage:
0-5W
Употреба:
празник
Напон:
3V
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS,EMC
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Карактеристики:
Централен Светлина Водоотпорен LED Светло За Сите Повод Декорација
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
KS-SB-003-03
Должина:
1inch
Гаранција:
една година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
KS-SB-003
LED светла боја:
бела , топло бела ,црвено, зелено , сино , жолто, Розова
На животниот век на батеријата:
повеќе од 24 часа
Пакет:
10pcs LED Светло по пластична кутија
водоотпорен или не:
Водоотпорен , Подводни,Потопна
Повод:
Свадба
извор на енергија тип:
2 парчиња заменливи CR2032 копчето мобилен батеријата(вклучени)
Тежина:
15 grams each
Функција:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Димензии:
1.25 со дијаметар од 1 висок

Слични производи во категоријата