• Неодамнешно
  • -10 %
20Pcs*Свадба Осветлување Подводни Мини LED Светло Shisha Наргиле Декорација Батерија Управувана Водоотпорен Мини Партија Светла

20Pcs*Свадба Осветлување Подводни Мини LED Светло Shisha Наргиле Декорација Батерија Управувана Водоотпорен Мини Партија Светла

DEN 946.00
DEN 1051.20

Количината на стоката
Това е достапна


вазни батерии laterns исклучени
Карактеристики :
3pcs Супер-Светли LED , Повеќе Посветла од 1 или 2 LED еден
Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2,2 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 8hours.
Нашите Услуги
1. Можете да нарачате ги во мешавина од бои. Производ Материјал : Јасно ABS Пластика , Супериорен Квалитет .
9 бои за опции.20 Pcs/многу Централен Светло Дизајн Водоотпорен LED Светло За Сите Повод Декорација RGB Осветлување
9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Ние сме Фабрика Снабдувач !!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . и заменливи. ( Нашите производи може да ги исполни CPSIA,Ro HS,CE стандард ) Функција : Пресврт да го Вклучите моќ.Лесно е да го вклучите/исклучите од страна на далечински контролер . LED Боја на Располагање : RGB боја, со далечински Далечински Контролер Со далечински Далечински Растојание 8-10 M Растојание Производ Големина 3 CM дијаметар, 2,2 СМ висок Сертификација : CE,Ro HS,CPSIA Производ Функција : 1.

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB со далечинско
Wattage:
0-5W
Употреба:
празник
Напон:
3V
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS,EMC
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Карактеристики:
Централен Светлина Водоотпорен LED Светло За Сите Повод Декорација
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
KS-SB-003-03
Должина:
1inch
Гаранција:
една година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
KS-SB-003
LED светла боја:
бела , топло бела ,црвено, зелено , сино , жолто, Розова
На животниот век на батеријата:
повеќе од 24 часа
Пакет:
10pcs LED Светло по пластична кутија
водоотпорен или не:
Водоотпорен , Подводни,Потопна
Повод:
Свадба
извор на енергија тип:
2 парчиња заменливи CR2032 копчето мобилен батеријата(вклучени)
Тежина:
15 grams each
Функција:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Димензии:
1.25 со дијаметар од 1 висок

Слични производи во категоријата