• Неодамнешно
Magicnight Filigree Срцето Затворен Самовила Светла со 10 Топло Бела Led диоди

Magicnight Filigree Срцето Затворен Самовила Светла со 10 Топло Бела Led диоди

DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна

Filigree Срцето Затворен Самовила Светла со 10 Топло Бела Led диоди Денот на Вљубените срцето string светла Затворен string светла, Внатрешна/надворешна string светилки за украсување вашата соба или патио. Мароканскиот стил светла Овие 3 ft срца string светла служи како уредни ноќ светлина, како и! Изгледа навистина прилично висеше над салон огледало. Додава топла на допир на секој dorm соба. На метал дизајн е отсечени па светилки може да блесне преку метал срца создавање на убави рефлексии. Користете го ова во позадина за вашиот бебе фото-пука. 3ft долга Батерија управувана (потребите на 2 АА батерии). Батерии не се вклучени. Бебе соба оркестарот Тинејџерски соба оркестарот Ноќ светлина Патио светлина Градина светлина Затворен string светла Свадба светла

Клучни карактеристики

Употреба:
празник
сертификација:
ЕМК,УЛ,FCC,CE
Гаранција:
2 години
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
MAGICNIGHT
Должина:
100cm
Тип На Батерија:
AA
Напон:
3V
Карактеристики:
Срце Облик
Извор На Енергија:
Батерија
Приклучок Тип:
Никој
Празник Име:
Valentie Ден
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
LLH0000-1-1
Повод:
Спална соба
Тело Материјал:
Пластични
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
Е dimmable:
No
Музика:
Никој
боја:
топло бела
Извор На Светлина:
string светлина
База Тип:
самовила светла

Слични производи во категоријата