• Неодамнешно
  • -18 %
SKYMEN ПП 32-милиметри Пластични Прашина Колектор Главата Кат Коса Прашина Тепих Правосмукалка Четка

SKYMEN ПП 32-милиметри Пластични Прашина Колектор Главата Кат Коса Прашина Тепих Правосмукалка Четка

DEN 118.00
DEN 144.00

Количината на стоката
Това е достапна


SKYMEN 32-милиметри Пластични Прашина Колектор Главата Кат Коса Прашина Тепих Правосмукалка Четка
Карактеристики : го Замени вашиот изгубени четка прилог, или додадете една до вашиот чистење арсенал Внатрешен дијаметар е стандарден 1.25" (32-милиметри) големина, дозволувајќи им на овој прилог да се користи со речиси секое домаќинство вакуум, Конечно, ќе може да се чистат и прашина маси и контра блузи, воздухот и греење отвори, мини и вертикална ролетни, и многу повеќе. Оваа четка е направен од висок квалитет и животна средина заштитени пластика и црева коса,четка наежвам е толку мека дека тоа може да се спречи напад на своите површини Дебело црево коса во високо ефикасно за чистење на прашина во кратко време.На некој начин,овој производ е исто така се користи за чистење на електронски,како што се компјутер ,тастатура,или дури и музички инструмент Пакет се Вклучуваат : 1 x бришење прашина бришење Прашина Четка

Клучни карактеристики

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
4XFB0209
Бренд Име:
SKYMEN
Вакуум Дел Тип:
Четки
Материјал:
PP
боја:
Црна
Работната должина:
140mm
Работна Ширина:
45.5 mm
ИНТЕРФЕЈС ВНАТРЕШЕН ДИЈАМЕТАР:
32-милиметри
Количина:
1pc
Акции статус:
во парк

Слични производи во категоријата